26.03 kell 18.000-20.00

🌿Tule osale praktilises töötoas “IDANDAMISE MEISTRIKLASS”, kus õpid, kuidas köögikapil kasvatada endale ja oma perele 2-6 päevaga planeedi kõige väärtuslikum supertoit!

🐦Kevad on käes ja kehad küsivad talveunest ärkamiseks terviseturgust. Idandamisega tagad oma toidulauale toitainekvaliteedi, hoiad oluliselt kokku raha ning suurendad võimalust olla värske toidu suhtes rohkem poest sõltumatum.

Teadsid, et erinevalt hooajalise aiapidamisega on idandada võimalik AASTARINGSELT! Saak valmib sealjuures ÜLIKIIRELT ja pealegi KAHJURIVABALT 😉.

Idandamise edukaks õnnestumiseks saad töötoast kaasa kõik vajalikud teadmised ja kasulikud nipid:
🌱 miks kasvatada idandeid, nende kasutegurid
🌱 kuidas valida idandamiseks sobivad seemneid, millised selleks sobivad ja millised mitte
🌱 mis vahe on idanditel ja tõusmetel (mikrovõrsed)
🌱 milliste erinevate viisidega on võimalik idandeid kasvatada
🌱 kuidas täpselt käib purgimeetod ja idandamine 3-korruselistes majakestes
🌱 9 erineva seemne idanemisprotsessid, sh praktilised tegevused alates seemnete likku panemisest kuni kestade eemalduspesuni
🌱 kuidas ära tunda idandite parim küpsusaste?
🌱 tüüpilised vead idandamisel ja ohukohad
🌱 idandite kasutamisvõimalused

Kohapeal on võimalus maitsta rikkalikku valikut erinevatest idanditest oma lemmikute leidmiseks.

🥢 Töötoas õpid ka valmistama idanditega täidetud norirulle! Norirullid pakuvad ideaalset viisi, kuidas elujõudu täis salat kompktselt kõhtu pista.

⭐️ Iga osaleja saab boonusena kaasa minikomplekti 3 erineva seemnesordiga, et kodus idandamisega kohe ka algus teha.

See töötuba sobib hästi idandamise teekonda alustajale kui ka neile, kes soovivad oma senised idandamisoskused viia täiesti uuele tasemele.

🙋‍♀️ Töötuba viib läbi idandamise promootor ja entusiast EGLE RONK, kes on koduse idandamisega tegelenud juba üle kümne aasta, millest viimased kolm aastat on aktiivselt õpetanud, nõustanud ja juhendanud idandamise huvilisi. Ta on sotsiaalmeedias käivitanud privaatse supertoidu kasvatmise toetusgrupi, millel oma menukuses on täna enam kui tuhat jälgijat. Eglelt saab ka personaalset nõustamisteenust alates sobivast seemnevalikust, kuulikindlatest idandamisnippidest kuni erinevate tarvikuteni. Iga töötoas osaleja saab võimaluse grupiga liituda.

Osaluspanus 39€

Koha tagab eelregistreerimine: rita.ukkivi@gmail.com