Milline joogastiil või treening mulle sobib?

Hea on käia proovimas erinevates tundides ja siis otsustada, kas sobib rahulikum või intensiivsem variant.

Mida meeles pidada enne tundi tulemist?

Ära söö tugevat einet vähemalt 2 tundi enne joogasse tulekut.

Enne joogaga alustamist mõtle läbi oma tervislik seisund: raseduse, traumade, krooniliste haiguste ja muude raskemate tervisehädade puhul pea eelnevalt nõu oma perearstiga või erialaspetsialistiga jooga sobivuse osas. Paljud harjutused ei sobi rasedatele.

Alkoholi ja uimastite tarvitamine ning jooga praktiseerimine ei sobi kokku. Kui oled mõnuaineid tarvitanud, siis tundides osalemine pole lubatud.

Naistel tasub oma keha suhtes eriti tähelepanelik olla menstruatsiooni ajal: ära harjutustega üle pinguta ja soovitav on mitte teha tulehingamist, tagurpidi asendeid (turiseis, ader), tugevat juurelukku menstruatsiooni esimestel päevadel (või kogu menstruatsiooni ajal- oleneb sinu organismist).

Mida tundi kaasa võtta?

Pane selga mugavad riided ja võta kaasa pudel mullita vett. Praktika on tõhusam paljajalu olles, sest siis on tunnetus parem. Stuudios on olemas matid, pleedid ja tatrapadjad. Soovi korral võta kaasa oma matt või lambanahk ja pleed. Lambanahk aitab hästi isoleerida maa magnetvälja mõju meditatsiooni ajal ja on pehme alus joogaharjutuste tegemiseks just pahkluudele, põlvedele ja küünarliigestele. Tatrapatju saad kasutada istumise toetamiseks, et selga oleks lihtsam sirgena hoida meditatsioonide ja istumisasendis harjutuste ajal.

Kuidas tulla?

Jalgsi saad tulla mööda vastvalminud jalakäijate kergliiklusteed Tammiku tänaval ja jalgvärava kaudu sisehoovi. Üks mõnus kõndimine Tammikus või jalutuskäik Pikal tänaval enne joogat on hea moodus pea klaariks saada. Kui tuled jalgrattaga, siis saad jätta ratta stuudio ukse kõrvale. Autoga tulles keera suurest väravast sisehoovi või jäta auto aia äärde Tammiku tänavale. Hoovi mahub 5-6 autot. Samuti saad jätta auto lähiübrusesse (Pikk tn, Vee tn) ja tulla mööda jalakäijate kergliiklusteed. Stuudio uks on sissepääsu juures vasakul ja ukse kõrval on silt stuudio logoga. Vihmase ilmaga saad vihmavarju jätta ukse juures vihmavarju hoidjasse.

Kui palju maksab tunnis osalemine?

Kui su ettevõte maksab spordikompensatsiooni Stebby.ee (varem SportID) kaudu, siis seal leiad samad variandid nime all ‘Kundalini jooga ja tantsujooga Rakveres.’ Kui oled pileti ostnud, siis võta kindlasti ühendust kas e-maili või telefoni teel, et märkida pilet esimese külastuse jaoks kasutatuks. Kasutatuks märgitud mitme korra kaart kehtib 3 kuud.

KLASS1 KORDPROOVITUND5 KORRA KAART10 KORRA KAARTINDIVIDUAALTUND
Kundalini jooga11€5€50€90€-
Yin jooga10€5€---
Vinyasa-----
Tantsujooga11€----
Rasedusteraapia----30€