11.06 kell 19.00-21.00

Meie planeedi Maa põhielementideks on õhk, tuli, maa ja vesi.
Iga inimene koosneb neljast elemendist – maast , veest , tulest ja õhust. Paljudel on ülekaalus üks või kaks elementi ning nad vajavad seetõttu elementide tasakaalustamist.
Kui soovid oma elu paremaks muuta ning rohkem tasakaalu tuua, siis üks võimalus selleks on endas õppida tundma, aktiveerima ning tasakaalustama looduselemente, milles peitub tegelikult tohutu vägi.
Aga on ka viies element – Vaim, jumalik energia ehk meie tõeline jumalik olemus.
Meie rännaku eesmärk seekord on luua ühendus maa, õhu, tule ja veega – võtta endasse nende kõigi omadusi, elemente omavahel täiuslikult tasakaalu viies. Loome ühenduse ka oma Jumaliku Minaga – valgusallikaga meie enda sees.
Juhendatud rännak toimub kristallhelikausihelide saatel ning sellele järgnevad kogemust sügavamalt integreerida lubavad tervendavad ja sisemist rahu toovad gongihelid.
Mediteerides eemaldume tavaelu siginast-saginast, et kuulata Jumaliku Allika vaikseid rahulikke sõnumeid. Meis katkeb pidev jutu-ja mõttevada ning vaikusehetkel avaneme inspiratsioonile ja Loojalt meie küsimustele antud vastustele. Nii me kogeme rahu ja vaikust kui seemned külvatakse. Nad idanevad ja kasvavad aja jooksul ning kannavad hiljem meie elus vilja.
Lõdvestudes võimsatesse gongihelidesse, tühjeneb meel, jumalik energia saab tühimiku kaudu siseneda ning meile avanevad õndsuse väravad.
Gong on iidne instrument, püha pill, mida on iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega. Gongiteraapia on võimas alateadvuse puhastamise tööriist. Gongiheli loob sügava lõdvestusstaadiumi ning stimuleerib kogu keha näärmesüsteemi. Erinevate tunnete vallandudes keha puhastub negatiivsetest energiatest ja kuhjunud pingetest ning vabaneb hirmudest, aidates nii meil vabaneda stressist, luues harmooniat ja usku enesesse.

Toimumise aeg: 11. juuni kell 19.00-21.00, uksed avatakse kell 18.45

Osalustasu: 20 euri. Registreerumiseks anna oma osalemise soovist märku sõnumi või emaili teel tiinakarjatse@hotmail.com. Registreerumine on vajalik, sest kohtade arv on piiratud.

Gongimeditatsioon toimub lamades. Koha peal on olemas matid, pleedid ja tatrapadjad. Võid soovi korral kaasa võtta veel midagi pehmenduseks, et oleks mõnusam pikutada: lambanahk, lisamati, oma pleedi.
Kaasa võta avatud meel ja soe süda.
Oled südamest oodatud 💛

Gongimeditatsioon

May 20, 2023

24.05 kell 19.00-21.00

Kutsun sind gongimeditatsioonile, mõtisklusele ja rännakule, et ära tunda ja vaadelda väge iseendas kui tasaselt voolavat energiajõge, mida juhib sinu hing. Kuulame südamega ja märkame hinge sõnumeid, et seeläbi arendada oma väge.

Õhtu jooksul kõlavad Sulle planetaarsete gongide Sedna, Chironi, Päikese, Kuu ja Veenuse maagilised helid, mis aitavad helgelt kogemust sügavamalt integreerida ning toovad kogu sinu olemusse tervendust ja sisemist rahu.

Gong on holistiline heliinstrument, mis ühendab teadvuse, alateadvuse ja kõrgema teadvuse tasandid. Gongi tervendavad helivibratsioonid aitavad meie kehal ja vaimul paremini lõdvestuda. Lõdvestumine võimaldab energial kehas vabalt voolata, vabanevad energiablokeeringud ning keha saab asuda end tervendama.

Gongiheli loob resonantsi kogu inimkehas, tasakaalustades ja puhastades inimorganismi raku tasandil, rahustades samal ajal tundeid ja mõtteid. Heliseansi ajal on võimalik ühendust saada rahu allikaga enda sees. Tulemuseks on sisemine rahu, loovuse suurenemine ja keha meeldiv lõdvestumine.

Sündmuse link: https://fb.me/e/PPxIzNGa

Toimumise koht: Tammiku Stuudio, Tammiku 7, Rakvere
Toimumise aeg: 24. mai kell 19.00-21.00, uksed avatakse kell 18.45

Osalustasu: 20 eur
Registreerumine: registreerumine on vajalik, sest kohtade arv on piiratud, registreeruda saad sõnumi või meili teel tiinakarjatse@hotmail.com
Matid, pleedid ja padjad on kohapeal olemas. Kaasa võta avatud meel ja soe süda 💛

Oled südamest oodatud 💛
Tiina

28.05 kell 21.00-22.20

Lamamiskontsert unenäomaailma.
Geniaalne muusik Mihkel Mälgand loob kitarridega müstilise helimaastiku, mis viib lamajad sügavasse lõdvestusse. Pamela Maran juhendab kuulajatele kergeid mõtteülesandeid, et meel argisest ära tõmmata. Kui mõte on keskendunud, saabki keha sügavalt lõdvestuda. Kui saalist kostub juba nohinaid, kaob sõnaline osa ära ja jääb vaid muusika, mis kiigutab, kiigutab, kiigutab une-eelses seisundis, kus saad esitada soove, küsida vastuseid oma küsimustele või lihtsalt puhata.
Juhendatud lõdvestusega puhkab keha ja meel sügavalt ka siis, kui tunned, et oled terve aja täiesti ärkvel.
Sobib kõigile, kel on raskuseid uinumisega, kelle meel on täis pidevalt plaane ja arutelusid ja ka neile, kes tahavad ühenduda hüpnagoogilises seisundis oma sisemise häälega.
Pane selga mugavad riided, võta kaasa pleed, et teha lamamine võimalikult mugavaks.

Rännupilet: kuni 30.04 20 €.
Hiline ärkaja al 1.05: 25 €.
NB. Pileteid ei osteta tagasi, kui otsustad kohast loobuda.

Registreeru: pamela@kuldnoobike.ee või Sleeping Yogini postkasti.

18.06 kell 10.30-18.00

Üks mõnus päev iseendale, kus teeme harjutusi oma sisemise ja välimise nägemise parandamiseks ning naudime taimemaailma ilu. Päev on täis tegevusi nii väljas looduses kui ka stuudios.
· Silmi lõdvestavad harjutused, silmade võimlemine ja silma fokusseerimise võimet treenivad harjutused. Eriti head neile, kes töötavad palju arvutiga ja silmad vajavad rohkem tähelepanu.
· Näojooga harjutused, et nägu oleks siledam ja silmad säravamad.
· Räägime meie sisemisest nägemisest – intuitsioonist ning harjumustest, mis toetavad silmade tervist.
· Teeme intuitsiooni tugevdamiseks joogat ja meditatsiooni.
· Sööme lõuna toiduainetest, mis aitavad parandada silmade tervist.
· Lähme külla Männiniidu aiandisse, kus meid võtab vastu perenaine Katrin Valler ja räägib oma aiandi saamisloost. Käime ringi ilusas aias ja kuulame soovitusi suvelillede, ürtide ja muude taimede kohta, mis parasjagu huvi pakuvad. Teeme kohapeal kasvavatest taimedest valmis värske salati, maitsevõi või pesto ja naudime koos tehtud toitu.

Laagrit viib läbi Rita Ukkivi- sertifitseeritud kundalini jooga õpetaja ja Tammiku Stuudio perenaine.

Tänupanus 55.- ja koha kindlustab ettemaksu tasumine, mille saab tagastada kui kohast loobumisest teatad ette vähemalt 3 päeva enne laagri algust.
Registreerimine ja info rita.ukkivi@gmail.com või tel: 5058118

Oled rõõmuga oodatud osalema!

21.04 kell 18.30-20.00

Oled oodatud nädala lõpus aega maha võtma, kus on lõdvestus kogu kehale Tiibeti helikausside, kristallhelikausside ja tuulekellade harmooniliste helide saatel. Mida rohkem keha lõdvestub, seda enam saab ta end ise tervendada ja läbi keha lõdvestuse rahustada ka mõtted. Rahulik olek hoiab ainevahetuse korras, suurendab loovust ja rahulolu eluga.
Lisaks helikaussidele saab kuulda vihmapilli, ookeanitrummi ja tuulegongi- kõik võrratu tervendava helivibratsiooniga pillid.
Tammiku tervendav vägi on imeliselt toetamas.

Heliteraapiat viib läbi Kaia Karjatse, kes enda kohta ütleb nii:
Heliteraapia seansse- helirännakuid olen läbi viinud 15 aastat. Alusteadmised helide väest ja gongiteraapiast omandasin Gongimeister Don Conreaux käe all. Sealt edasi on oskused arenenud ja süvenenud läbi iseseisva õppe ja aastatepikkuse kogemuse. Gongide, helikausside, tuulekellade jt. tervendava helisagedusega instrumentide meditatiivne muusika pakub erilise võimaluse stressi maandamiseks ja sügavaks lõdvestumiseks.
Lõdvestuse algust ja lõdvestusest väljatulekut juhendab joogaõpetaja Rita Ukkivi.

Kohapeal on olemas matid ja pleedid. Võta soovi korral kaasa soojad sokid, lambanahk või oma paksem matt või alus, et pehmem oleks lamada ja magamiskott või oma soe pleed. Lõdvestuse ajal saad olla just selles asendis nagu sul mugav on.

Tänupanus 20.-. Võimalik ka vormistada kinkekaardina.
Tule palun kohale 5-15 minutit varem ja anna oma osalusest teada hiljemalt 21.04 lõunaks. Info ja registreerimine: rita.ukkivi@gmail.com või tammikustuudio FB sõnumites.

12.04 kell 18.30-20.00

Kes poleks kuulnud Atlantisest, mis vajus ühe ööpäevaga merepõhja. Üle kogu Maa leidub jälgi iidseimatest tsivilisatsioonidest, mis on õitsenud, omanud uhkete rajatiste ja kauni kunsti loomise oskusi, kuid millest tänaseks on alles vaid mõned vägevad kivirajatiste varemed. Miks nende oskused ja teadussaavutused ei päästnud neid hävingust?

Videvikuvestlus iidsete teadmiste uurija ja maailmaränduri Inga Raitariga arutame, kas Atlantisel enne selle hävingut oli neid, keda meie praegu nimetame hellitavalt „vandenõuteoreetikuteks“ ja mil moel meie praegune aeg on seotud nendesamade iidseimate kultuurigega toimunuga.
Kohapeal saadaval ka Inga kirjastuse raamatud omahinnaga.
Tule põnevale teemaõhtule!

Osalustasu 15 eurot (saab osta enne üritust või tasuda kohapeal).

Palun anna oma tulekust eelnevalt teada kas e-mailile: rita.ukkivi@gmail.com või tel 5058118.

Gongimeditatsioon

March 19, 2023

24.03 kell 18.30-20.30

Rohkem infot lingilt Gongimeditatsioon

26.03 kell 15.30-17.45

Kevad on uue elu ärkamise aeg ja talve rasked omadused vahetuvad kergemate vastu. Kevadel on hea teha kehale ja meelele teadlik puhastus käsikäes puhkusega. Kerge paast koos mõõduka liikumisega on selleks sobiv variant.
Teeme pikema harjutuste seeria keha puhastamiseks, mis aitab läbi erinevate asendite ja liikumiste keha isepuhastamisele kaasa. Harjutused nahale, maksale, sooltele ja lümfisüsteemile. Lõpetuseks pikem lõdvestus tuulekella saatel.
Lõpetuseks puhastav tee.

Tänupanus:
20 eur ja kui oled osalenud Kaja Keil loengus 15.03 (Kodune paast ja loomulik väljutamine), siis 15 eur. Tasuda saab ka mitmekorra kaardiga.
Osalemine on registreerimisega. Anna palun oma osalusest teada hiljemalt 25.03.

Suvine matka ja joogalaager

February 25, 2023

11.08-13.08

Kui pole suvel joogalaagris käinud, pole nagu päris suvi😊
Suurepärane võimalus võtta endale pikem nädalalõpp, et mõnusalt puhata toredas seltskonnas, süüa maitsvat ja tervislikku toitu, teha praktikaid, mis teevad kehale head ja toovad meelerahu ning lisaks veel mitu matka ilusas eesti looduses. Saatjaks soojad suvepäevad ja sumedad augustiõhtud.
Sellel ajal on vanakuu ja see on parim aeg oma energiavarusid täiendada. Parajalt aktiivne liikumine looduses on selleks väga hea variant.
Alustame laagriga reedel kell 17 kogunemisega ja lõpetame pühapäeval kell 16 paiku. Oleme, tegutseme ja ööbime kaunil Kõrvemaal, kus meid võtab vastu Matkapesa perenaine Mariliin Pehka. (https://visitkorvemaa.ee/uuejarve-matkapesa/)

Mida me teeme laagris

Joogat ja meditatsioone, mis aitavad mõttemaailma ja organismi paremini tasakaalu saada. Tajuda vaikust enda sees ja enda ümber.
Kaks matka. Hingematvalt ilusate vaadetega päikesetõusu matk Jussi kanarbikunõmmel koos hommikusöögi piknikuga.
Hariv korilusmatk, kus avastame ja korjame ravimtaimi, marju, seeni- kõike seda, mis meie armas loodus sellel ajal pakub. Saad kasulikke teadmisi juurde ja talvel nautimiseks enda korjatud ravimtaimi ja metsaande. Koos kokkame korilase õhtusöögi tõelise korilase juhendamisel.
Lisaks veel võimalus minna SUP-lauaga päikeseloojangul rabajärvele.
Mõnus lõdvestus peale matka puuküttega saunas koos taimede rituaaliga.
Videvikujutud matkamistest, võimalus ujuda rabajärves või minna uitama metsa.
Töötoad molutamisest ning kestva armastuse teemal. Kuidas lubada endal vahel lihtsalt olla – ilma süümepiinadeta leida aega logelemiseks ja omaette olemiseks. Armastuse erinevad keeled – kuidas väljendada ja võtta armastust vastu nii, et see jõuaks kohale.
Saad tunda end loodusfotograafina, jäädvustades imeilusaid hetki matkateel.
Lasta sagimisel vaibuda…

Jooga, töötoad ja laagri korraldus Rita Ukkivi- kundalini jooga õpetaja ja Tammiku stuudio perenaine
Matkama viib meid tõeline matkafänn Mariliin Pehka – Matkapesa perenaine.
Laagris on 11 kohta.

Tänupanus: 225.- registreerides kuni 30.06 ja peale 30.06 tasudes 250.-. Koha tagab ettemaks 50.-, mida loobumisel ei tagastata.
Hinna sees kogu kava (jooga, töötoad, matkad), kõik maitsvad söögid (6 söögikorda) ja hubane ööbimine 2 ööd (https://visitkorvemaa.ee/uuejarve-matkapesa/).
Lisatasu eest SUP matk soovijatele, hind 25€/osaleja
Registreerimine: rita.ukkivi@gmail.com

KOHAD TÄIS!

15-16.04 kell 10.30

Kevad, kevad!
Ja nädalavahetus iseendale, kus sul ei ole vaja muud teha, kui kohal olla. Ülejäänu eest on hoolt kantud: tore seltskond, maitsev söök, piisavalt liikumist ja aega lihtsalt olla.
Alustame laupäeval kell 10.30 Tammiku stuudios joogaga ning matkame ja ööbime kaunil Kõrvemaal. Lõpetame pühapäeval kella 12 paiku.
2023 on liikumisaasta ja laagris on kaks suurepärast tegevust koos: jooga ja matkamine. Looduses matkamine ongi üks suur meditatsioon, mis teeb hinge rõõmsaks ja keha erksaks. Talve raskemad energiad vahetuvad kergemate vastu – õues voolavad kevadveed ja õhus on eriline värskus. Teeme ka oma kehale ja meelele kevadise restardi.

Mida me teeme laagris

Pikema jooga harjutuste seeria kogu kehale ja eriti istmikunärvile, mis aitab ära hoida närvivalu selles piirkonnas. See teeb tihti muret just istuva tööga inimestele. Meditatsioon meelte erksamaks tegemiseks
Lõunaks sööme elaval lõkketulel valmistatud pajarooga
Pärastlõunal räätsamatk kevadises rabas, kus loodus hakkab ärkama ja on selline eriliselt värske olemine
Peale matka lähme puuküttega sauna, et kõik kondid mõnusalt lõdvestada
Teeme koos maitsva ja silmale ilusa õhtusöögi ning räägime matkajuttu. Õhtu lõpetuseks hea une meditatsioon.

Pühapäeva hommikul päikesetõusu matk Jussi kanarbikunõmmel, mis on täiesti müstiline koht igal aastaajal. Võimalus teha varajane suplus kevadises rabajärves.
Peale matka kosutav hommikusöök
Töötuba harjumustest, mis aitavad sulatada talve jooksul liigselt kogunenud kraami ja tunda ennast värskena nii kehas kui mõtte tasandil.
Laagri lõpetame lõpuringi ja meditatsiooniga.

Jooga, töötuba ja laagri korraldus Rita Ukkivi- kundalini jooga õpetaja ja Tammiku stuudio perenaine
Matkama viib meid tõeline matkafänn Mariliin Pehka – Matkapesa perenaine.
Laagris on 11 kohta.

Tänupanus: 145.- kuni 31.03 ja peale 31.03 registreerides 155.-. Koha tagab ettemaks 50.-, mida loobumisel ei tagastata. Võid tasumiseks kasutada ka stebby 5x kaarti.
Hinna sees kogu kava, kõik maitsvad söögid ja hubane ööbimine (https://visitkorvemaa.ee/uuejarve-matkapesa).

Registreerimine: rita.ukkivi@gmail.com