25.03 kell 19.00-20.00

Päris hulk meist on kogenud gongide tervendavaid sessioone, kuulnud vibroakustikast, käinud muusikateraapia seanssidel või kogenud mõne enda jaoks olulise muusikapala tujutõstvat mõju. Vanad eestlased laulsid regilaule ja mängisid kannelt- kes teab, ehk olid need üheks salajõuks raskete aegadega toimetulekuks, sügavamas tähenduses kui oskame arvata? Teadlased on teinud katseid 432 Hz sagedusele häälestatud kanneldega ja tulemused näitavad kehas energiataseme tõusu, vastavalt sellele kas pillihelisid kuulati või kogeti keha peal mängituna, erinevates keha piirkondades.

Sul on võimalus tulla kandle mõju kogema nö omal nahal Tammiku stuudiosse 25. märtsil kell 19.00, kus saab sel õhtul kuulata kandlemängu või soovi korral kogeda pilli helide võnkeid oma keha vastas, mõnusalt lõdvestudes matil. Kannelt mängib Kadri Mägi, kes on pilliõpetaja Nõmme Huvikoolis, laulab Tallinnas regilauluhuviliste naiste pundis Pärimuslaulu Seltsing ning juhendab Virumaa regilauluansamblit Kadrina Kadrid.

Osavõtupanus vastavalt oma tundele. Pane selga mugavad riided. ja võta soovi korral kaasa oma matt või lambanahk. Kohapeal ka olemas matid ja pleedid.
Anna oma tulekust märku e-maili teel:rita.ukkivi@gmail.com või tel: 5058118.