Olen lapsest saati armastanud liikumist ja looduses kulgemist. Kõndimine, matkamine, rattasõit – need kõik on minu igapäevaelu osa. Olen nii tänulik, et eesti loodus pakub nii palju võimalusi looduses uitamiseks, mis aitab mõtteid korrastada ja teeb hinge rõõmsaks.

Joogaga olen kokku puutunud ligi paarkümmend aastat, proovides erinevaid joogastiile. Süvenenult ja regulaarset hakkasin kundalini joogaga tegelema 2014.aasta algusest kui otsustasin minna joogaõpetaja koolitusele. See oli kindlasti elumuutev otsus, millest sai alguse teekond oma väe, intuitsiooni ja sisemaailma sügavamaks tundma õppimiseks. See õppimine kestab jätkuvalt ja on toonud mu teele imelisi kaaslasi. 2014. aasta lõpus lõpetasin õpingud rahvusvahelises Kundalini jooga koolis Amrit Nam Sarovar ja olen sellest ajast jaganud oma teadmisi ja kogemusi kundalini jooga õpetajana.

Shakti tants võlus mu ära kohe esimesel kohtumisel. Shakti tants toob minus välja naiselikkuse, lubab tajuda rütmi ja voolamist nii iseendas kui ka ümbritsevas ning nautida vaba ja loomingulist keha liikumist. Olen läbinud Shakti tantsu õpetaja koolituse Põhja Euroopa Shakti tantsu koolitusprogrammis Helsingis 2014-2015.

Akadeemilises hariduse osas olen lõpetanud aastase kursuse „Tantsu-ja liikumisteraapia alused“ Tallinna Ülikoolis 2017-2018.

Olen pereinimene ja käin igapäevaselt palgatööl, mis toob leiva lauale ja on mulle meeltmööda. Jooga aitab igapäevamelus paremini hakkama saada ning hoiab tasakaalus ärimaailmas tegutsemise ja südamesuuna hoidmise.

Proovin järgida lihtsaid põhimõtteid: hinga teadlikult, mõtle selgelt, liigu vabalt ja söö arukalt. Elu on õpetanud, et alati ei maksa punnitada, vaid tuleb vahel vabalt minna lasta. Ja hea nali ja huumor teevad hingele ainult head.

Kontakt: rita.ukkivi@gmail.com või telefonil 5058118