12.02 15:30-18:00

Kutsume Sind südatalvisesse teeringi ja loengusse, kus avame teetaime lugu ning tutvustame selle imelise taime mitmeid tahke. Saad teada, kuidas teejoomine võib rikastada Sinu elu ning kuidas teejoomine võib olla oma lihtsuses suurepärane maandaja, tervendaja ja ühendaja. Selleks on vaja õppida teetaime tundma pisut lähemalt, leidmaks üles endale sobiv teesort ja tee valmistamise viis. Nii võib teest saada Sinu igapäevane kaaslane ja hea abiline maailma virrvarris orienteerumiseks. Just sellistest asjadest sõbrapäeva teeringis räägimegi.
Teed jagab ja ürituse viib läbi Triin Labi, kes on pikalt tegutsenud teemaailmas ja on kauaaegne ülemaailmse teeklubi Global Tea Hut ja samuti kohaliku teekogukonna Teeline liige.
Üritus on pigem praktilise loomuga, kus saad teada erinevatest teesortides, millised teenõud on vajalikud erinevate teede valmistamiseks. Räägime ka kindlasti tee, teenõude ja tee valmistamisel kasutatava vee kvaliteedist. Õhtu alguses täidame kausid aurava teega, et kogeda kolm kaussi Hiina põlismetsadest pärit teed, mis on valmistatud Eesti puhta allikaveega. Saateks toetav ruum ja mõnus meloodia.
Istume põrandal patjadel ehk riietu vastavalt, et sul oleks mugav ja soe. Võimalusel lõhnasta end minimaalselt, et saaksime kõik segamatult tundma tee mõnusaid aroome.
Kohtumine saab toimuma imelises Tammiku Stuudios, sõbrapäevaeelsel laupäeval, kell 15:30. Varu julgelt 2.5-3 tunni jagu aega ning tule üksi või kutsu ka sõber ühes. Oodatud on kõik huvilised!
Tänupanus 19.- ja kui võtad sõbra kaasa, siis kahe peale tänupanus 35.- . Tee sõbrale kingitus ja tulge koos nautima rännakut läbi lõhnade ja maitsete.
Teeringi mahub meid parasjagu, nii et anna oma tulekust varakult teada, et koht broneerida: tammikustuudio sõnumites või emaili teel: rita.ukkivi@gmail.com