11.08-13.08

Kui pole suvel joogalaagris käinud, pole nagu päris suvi😊
Väga hea võimalus võtta endale pikem nädalalõpp, et mõnusalt puhata toredas seltskonnas, süüa maitsvat ja tervislikku toitu, teha praktikaid, mis teevad kehale head ja toovad meelerahu ning lisaks veel mitu matka ilusas eesti looduses.
Sellel ajal on vanakuu ja see on parim aeg oma energiavarusid täiendada. Suurepärane aeg tegelemiseks liikumise ja spordiga või looduses viibimiseks, kuna ka sinu keha vajab sellel ajal aktiivsust.
Alustame laagriga reedel kell 17 kogunemisega ja lõpetame pühapäeval kell 16 paiku. Oleme, tegutseme ja ööbime kaunil Kõrvemaal, kus meid võtab vastu Matkapesa perenaine Mariliin Pehka. (https://visitkorvemaa.ee/uuejarve-matkapesa/)

Mida me teeme laagris

Joogat ja meditatsioone, mis aitavad mõttemaailma ja organismi paremini tasakaalu saada ning pakuvad mõnusalt aktiivset puhkust kehale ja meelele.
Kaks matka: ilusate vaadetega päikesetõusu matk Jussi kanarbikunõmmel, mis on täiesti müstiline koht igal aastaajal. Hariv korilusmatk, kus avastame ja korjame ravimtaimi, marju, seeni- kõike seda, mis meie armas loodus sellel ajal pakub. Saad kasulikke teadmisi juurde ja talvel nautimiseks enda korjatud ravimtaimetee. Lisaks veel võimalus soovijatel teha SUP-lauaga rabajärvel hõljumist.
Naudime ujumist rabajärves ja saad tunda end loodusfotograafina, jäädvustades imeilusaid hetki matkateel.
Mõnus lõdvestus peale matka puuküttega saunas.
Videvikujutud ja töötoad molutamisest ning kestva armastuse teemal.
Sööme maitsvat taimetoitu ja teeme paar korda ka kooskokkamist, et ühisenergiaga veel toidule maitset lisada.
Laagri lõpetame lõpuringi ja meditatsiooniga.
Jooga, töötoad ja laagri korraldus Rita Ukkivi- kundalini jooga õpetaja ja Tammiku stuudio perenaine
Matkama viib meid tõeline matkafänn Mariliin Pehka – Matkapesa perenaine.
Laagris on 11 kohta.

Tänupanus: 225.- registreerides kuni 30.06 ja peale 30.06 tasudes 250.-. Koha tagab ettemaks 50.-, mida loobumisel ei tagastata.
Hinna sees kogu kava (jooga, töötoad, matkad), kõik maitsvad söögid (6 söögikorda) ja hubane ööbimine 2 ööd (https://visitkorvemaa.ee/uuejarve-matkapesa/).
Lisatasu eest SUP matk soovijatele, hind 25€/osaleja
Registreerimine: rita.ukkivi@gmail.com