Rasedusteraapia kujutab endast kombinatsiooni vinyasa joogast, meditatsioonist ja hingamisharjutustest loomaks paremat kontakti oma kehaga. Lisaks erinevad tehnikad ja nõuanded ämmaemandalt raseduse ja sünnituse ajal kasutamiseks.

Vinyasa jooga ühendab hingamise liikumisega. Pidev kehaline liikumine hingamisega ühes rütmis loob kontakti oma keha ja oma tunnetega, võimaldades teadlikumalt vabastada pingeid – lõdvestumise oskus tagab stressihormoonide alanemise, õnnehormoonide kasvu, vähenevad hirmud ja nii füüsiline kui emotsionaalse seisund on rohkem tasakaalus.

Rasedusteraapia:
· aitab ennetada ja leevendada rasedusaegseid vaevuseid ja ebamugavust,
· aitab valmistada naise keha ette olema tugev ja paindlik samaaegselt ning suurendab füüsilist vastupidavust,
· suurendab rahulolu ja õnnetunnet, aitab kergemini lõdvestuda ja pingeid vabastada, mille tulemusena on võimalik hirmude vabam rasedus ja sünnitus ning parem valutaluvus,
· regulaarne praktiseerimine aitab kaasa sujuvamale ja kiiremale sünnitusele,
· tagab kiirema sünnitusjärgse taastumise

Kui tunned, et koged muremõtteid oma raseduse pärast ja hirmu eelseisva sünnituse ees, siis rasedusteraapia võib Sind aidata.
Rasedusteraapiaga võib alustada igal raseduse trimestril.

Rakveres Tammiku Stuudios on võimalik osaleda nii rasedusteraapia rühma tunnis, võtta osa 4-nädalasest kursusest kui ka leppida kokku aeg individuaaltunniks.
Esimene rasedusteraapia kursus alustab Septembris 2022. Kursus koosneb 4 nädalasest perioodist ning iga nädal toimub 1 teraapiatund, kestusega 75 minutit.

Info ja registreerimine: kadijohve@gmail.com, +37256240022 või kirjuta Facebookis: Kadi Jõhve.

Osalustasu kursuse eest 49.-
Rühmatund 12.-
Individuaaltund 30.-