teisipäeviti 03.10, 17.10 ja 31.10 kell 18.00-19.15 ning pühapäeval 08.10 kell 16-17.15

Kas Sul on tunne, et üks toimetus ajab teist taga ja kogu aeg on nii kiire? Kas soovid lisada päeva hingetõmbehetki, et tunda rõõmu väikestest kordaminekutest, nautida toidu maitset ja lõhna, panna tähele ilusaid hetki päevas ja päriselt märgata inimesi enda ümber?
Oktoober on vaimse tervise kuu ja see praktiline kursus on Sulle kui soovid teadlikult lisada oma päeva rahulikke hetki, et oleks rohkem meelerahu ja rõõmu argipäevas.

Mida me kursusel teeme:
– Räägime harjumustest, mis loovad rahuliku alguse päevale ja aitavad päeva jooksul tekitada endale jõudeaega (molutamise aega)
– Teeme hingamisharjutusi, mis lasevad mõtetel rahuneda ja võtavad sebimist vähemaks
– Lõdvestusharjutusi, mis aitavad vabastada kehast pingeid ja saad kogeda juhendatud lõdvestust
– Mõnusaid venitusharjutusi, mida saad teha kodus ja tööpauside ajal, et rohkem märgata oma kehas toimuvat
– Lihtsaid pea-, näo- ja jalamassaaži harjutusi, mis tekitavad kehas hea tunde
– Hingamiskõndi, kus eesmärk pole jõuda kiiresti ühest kohast teise, vaid lasta mõtetel rahuneda ja harjutada fookuse hoidmist just praeguses hetkes
Kursuselt saad kaasa praktilisi nippe ja ka meelespea, et kodus neid oskusi edasi kasutada.
Rahulikult kulgedes suurendame loovust ning märkame ja naudime imelisi hetki argipäevas. Sest kiirus on suhteline mõiste ja paljud targad inimesed, näiteks teadmamees Gunnar Aarma, on soovitanud kiirustada aeglaselt.

Kursusel saame kokku neli korda: teisipäeviti 03.10, 17.10 ja 31.10 kell 18.00-19.15 ning pühapäeval 08.10 kell 16-17.15

Kursust viib läbi Tammiku stuudio perenaine Rita Ukkivi, kes enda kohta ütleb nii ” Proovin järgida lihtsaid põhimõtteid: hinga teadlikult, mõtle selgelt, liigu vabalt ja söö arukalt. Elu on õpetanud, et alati ei maksa punnitada, vaid tuleb vahel vabalt minna lasta. Ja hea nali ja huumor teevad hingele ainult head.”
Rohkem lugemist https://tammikustuudio.ee/team/rita-ukkivi/.

Kursuse tänupanus on 60.- ja tasuda saab ka Stebby kaudu. Kursusel osalemiseks on vajalik registreerimine e-maili teel: rita.ukkivi@gmail.com. Küsimuste korral võta julgelt ühendust