27.01 kell 18:30-19:45

Oled oodatud nädala lõpus helirännakule, kus on lõdvestus kogu kehale Tiibeti helikausside, kristallhelikausside ja tuulekellade harmooniliste helide saatel. Mida rohkem keha lõdvestub, seda enam saab ta end ise tervendada ja läbi keha lõdvestuse rahustada ka mõtted. Rahulik olek hoiab ainevahetuse korras, suurendab loovust ja rahulolu eluga.
Lisaks helikaussidele saab kuulda vihmapilli, ookeanitrummi, tuulekellasid ja tuulegongi- kõik võrratu tervendava helivibratsiooniga pillid.
Tammiku tervendav vägi on imeliselt toetamas.

Heliteraapiat viib läbi Kaia Karjatse, kes enda kohta ütleb nii:
Heliteraapia seansse- helirännakuid olen läbi viinud 15 aastat. Alusteadmised helide väest ja gongiteraapiast omandasin Gongimeister Don Conreaux käe all. Sealt edasi on oskused arenenud ja süvenenud läbi iseseisva õppe ja aastatepikkuse kogemuse. Gongide, helikausside, tuulekellade jt. tervendava helisagedusega instrumentide meditatiivne muusika pakub erilise võimaluse stressi maandamiseks ja sügavaks lõdvestumiseks.
Lõdvestuse algust ja lõdvestusest väljatulekut juhendab joogaõpetaja Rita Ukkivi.

Kohapeal on olemas matid ja pleedid. Võid soovi korral kaasa võtta ka oma mati, pleedi, soojad sokid, lambanaha, et pehmem oleks lamada. Lõdvestuse ajal saad olla just selles asendis nagu sul mugav on.

Tänupanus 15.- .
Tule palun kohale 5-15 minutit varem ja anna oma osalusest teada hiljemalt 27.01 lõunaks. Info ja registreerimine: rita.ukkivi@gmail.com või tammikustuudio FB sõnumites. Parkimise ja kohaletuleku juhise kohta vaata kodulehelt https://tammikustuudio.ee/kkk/