01.04 kell 19:00-20:30

Võta enda jaoks aega, et Tiibeti helikausside, kristallhelikausside ja tuulekellade harmooniliste helide saatel lõdvestada kogu keha. Mida rohkem keha lõdvestub, seda enam saab ta end ise tervendada ja läbi keha lõdvestuse rahustada ka mõtted. Rahulik olek hoiab ainevahetuse korras, suurendab loovust ja rahulolu eluga.

Lisaks helikaussidele saab kuulda vihmapilli, ookeanitrummi ja tuulegongi- kõik võrratu terevendava helivibratsiooniga pillid.
Heliteraapiat viib läbi Kaia Karjatse, kes enda kohta ütleb nii:
Heliteraapia seansse- helirännakuid olen läbi viinud 15 aastat. Alusteadmised helide väest ja gongiteraapiast omandasin Gongimeister Don Conreaux käe all. Sealt edasi on oskused arenenud ja süvenenud läbi iseseisva õppe ja aastatepikkuse kogemuse. Gongide, helikausside, tuulekellade jt. tervendava helisagedusega instrumentide meditatiivne muusika pakub erilise võimaluse stressi maandamiseks ja sügavaks lõdvestumiseks.

Lõdvestuse algust ja lõdvestusest väljatulekut juhendab joogaõpetaja Rita Ukkivi.

Kohapeal on olemas matid ja pleedid. Võta soovi korral kaasa soojad sokid, lambanahk, et pehmem oleks lamada ja magamiskott või oma soe pleed. Lõdvestuse ajal saad olla just selles asendis nagu sul mugav on.

Tänupanus 12.- või saad tasuda ka stuudio mitme korra kaardiga. Tule palun kohale 5-15 minutit varem ja anna oma osalusest teada hiljemalt 01.04. Info ja registreerimine: rita.ukkivi@gmail.com või tammikustuudio FB sõnumites. Parkimise ja kohaletuleku juhise kohta vaata kodulehelt https://tammikustuudio.ee/kkk/