Kodukohvik Amps

Lööme sel aastal kaasa kodukohvikute päeval ja pakume teile maitsmist, kuulamist ja kaasa tegemist. Abiks armsad sõbrad ja külalised.
Amps on selline tore väike maitseelamus, mis äratab maitse meeled ja tekitab isu. Pakume toitu nii kehale kui hingele: eelroogadeks jooga, virgutusvõimlemine, vestlused ning järelroogadeks soolased, ja magusad suupisted – meie lemmikud ja suure hoolega tehtud.

Ajakava
Reedel 10.06
kell 18-21 Oma lemmik suupisteid pakuvad joogaõpetajad Kati Raudla ja Eeva Salusoo. Valik ja hinnad lisatud menüüs
kell 19-20 Jooga stuudios: tempokas jooga Eevalt ja lõpetuseks rahulik jooga Katilt. Tänupanus 5.-

Laupäev 11.06
9-9.30 Virgutusvõimlemine hoovis: sirutame, venitame seedimise aktiivseks ja lihased erksaks – Rita Ukkivi. Tänupanus 5.-
9.30-11 Tervislike hommikuampsude valik 5.-. Virgutusvõimlemine + hommikuampsu komplekt 8.-
11-12 Rahulikud venitused joogaõpetajalt Tiiu Hiiemaa. Tänupanus 5.-
12-13 Ampsu buffet Tiiult 5.-. Jooga + söögiampsud 10.-
13-15 Pärastlõuna tee hea koogi ja raamatuga. Kirjanik Inga Raitar tutvustab oma kirjastuse raamatuid ning võšivankasid (tikitud pluusid) Ukraina toetuseks.
15-16.30 Vestluse teemal kuidas ennast või lähedast ärevuse korral aidata ja maitsmiseks lemmik magus ja soolane amps kogemusnõustajalt Kristina Nurmetalu.Vestluse amsul räägime: Mis on kogemusnõustamine? Kuidas ärevus tekib? Ärevuse erinevad liigid. Ärevus ja noored.Mida saame ise teha, et ärevust leevendada?Kuidas toetada lähedast ärevuse ajal?
Kristina pakub oma lemmikampse: üleküpsetatud soolaliha(oma soolatud liha), kiluvõileib (oma soolatud kilud) ning vanaema rabarberikook. Kompletktlõuna vestlus+amp= 10.- amps eraldi 5.-
17-19 Vestlusi kirjanik Inga Raitariga surmajärgse elu saladustest iidses Egiptuses. Toimub stuudios sees ja tänupanus 12.-

Virgutusvõimlemist teeme ja suupisteid naudime õues kui ilm vähegi lubab, jooga ja vestlused toimuvad stuudios. Stuudios oleme kas sokkides või paljajalu ning kõik muu vajalik kohapeal olemas.Tule kohale jalgsi või rattaga ja kui oled tulemas autoga, jäta palun auto aia kõrvale või lähiümbrusesse.

Tule naudi maitseid, venita mõnusalt keha ja kuula lugusid!

Menüü