KOHAD TÄIS!

15-16.04 kell 10.30

Kevad, kevad!
Ja nädalavahetus iseendale, kus sul ei ole vaja muud teha, kui kohal olla. Ülejäänu eest on hoolt kantud: tore seltskond, maitsev söök, piisavalt liikumist ja aega lihtsalt olla.
Alustame laupäeval kell 10.30 Tammiku stuudios joogaga ning matkame ja ööbime kaunil Kõrvemaal. Lõpetame pühapäeval kella 12 paiku.
2023 on liikumisaasta ja laagris on kaks suurepärast tegevust koos: jooga ja matkamine. Looduses matkamine ongi üks suur meditatsioon, mis teeb hinge rõõmsaks ja keha erksaks. Talve raskemad energiad vahetuvad kergemate vastu – õues voolavad kevadveed ja õhus on eriline värskus. Teeme ka oma kehale ja meelele kevadise restardi.

Mida me teeme laagris

Pikema jooga harjutuste seeria kogu kehale ja eriti istmikunärvile, mis aitab ära hoida närvivalu selles piirkonnas. See teeb tihti muret just istuva tööga inimestele. Meditatsioon meelte erksamaks tegemiseks
Lõunaks sööme elaval lõkketulel valmistatud pajarooga
Pärastlõunal räätsamatk kevadises rabas, kus loodus hakkab ärkama ja on selline eriliselt värske olemine
Peale matka lähme puuküttega sauna, et kõik kondid mõnusalt lõdvestada
Teeme koos maitsva ja silmale ilusa õhtusöögi ning räägime matkajuttu. Õhtu lõpetuseks hea une meditatsioon.

Pühapäeva hommikul päikesetõusu matk Jussi kanarbikunõmmel, mis on täiesti müstiline koht igal aastaajal. Võimalus teha varajane suplus kevadises rabajärves.
Peale matka kosutav hommikusöök
Töötuba harjumustest, mis aitavad sulatada talve jooksul liigselt kogunenud kraami ja tunda ennast värskena nii kehas kui mõtte tasandil.
Laagri lõpetame lõpuringi ja meditatsiooniga.

Jooga, töötuba ja laagri korraldus Rita Ukkivi- kundalini jooga õpetaja ja Tammiku stuudio perenaine
Matkama viib meid tõeline matkafänn Mariliin Pehka – Matkapesa perenaine.
Laagris on 11 kohta.

Tänupanus: 145.- kuni 31.03 ja peale 31.03 registreerides 155.-. Koha tagab ettemaks 50.-, mida loobumisel ei tagastata. Võid tasumiseks kasutada ka stebby 5x kaarti.
Hinna sees kogu kava, kõik maitsvad söögid ja hubane ööbimine (https://visitkorvemaa.ee/uuejarve-matkapesa).

Registreerimine: rita.ukkivi@gmail.com