11.11 kell 15.00-18.00

Kakao- ja lauluringis tuleme kokku, et nautida mõnusat sooja kakaod, panna hing ja hääl helisema ning tähistada elu. Üheskoos laulmine aitab unustada muremõtted ja tõstab meeleolu! Ringis laulame lihtsaid väestavaid laule ja mantraid nii ema- kui ka võõrkeeles.
Pakume ringis Guatemalast pärit Dalileo kakaod. Selline kakao on puhas töötlemata kakaoubadest tehtud jook, milles on säilinud kõik vitamiinid ja mineraalid, mida tavalises kakaos ei ole. Seda juuakse eelkõige sellepärast, et see sisaldab teobromiini, mis tekitab kehas heaolutunde. Rituaalne kakao aitab lõdvestuda, tulla hetkesse ja luua sideme oma südame häälega.
Ruumi hoiavad Metsahaldjad ehk Egle & Liset, kaks noort naist Võrumaalt, kes oma helge ja soojendava olemusega ning maitsva kakaoga avavad südameid ja lauluhääli. Kakao- ja lauluringides saavad nad jagada ja luua seda, mida väga armastavad.

Enne kakao- ja lauluringi ole söömata vähemalt 2 tundi (või söö kergemat toitu), sest see aitab kakaol paremini mõjuda, ning proovi sellel päeval kohvi mitte juua.
Proovi teadlikult tarbida ka rohkem vett või taimeteed. Võimalusel võta kaasa oma veepudel.

Sündmuse orienteeruv kestus on 2–3 tundi ja stuudiosse saad kohale tulla alates kell 14.45.
Tänupanus 35 € kohapeal sularahas. Osavõtu soov saada e-mailiga: rita.ukkivi@gmail.com. Võimalik vormistada ka stuudio kinkekaardina. Võta sõbranna või sõber kaasa ja tulge nautima head kakaod ja lauluhelisid. Kui osaled samal päeval naiste hommikujuttudes algusega kell 11, siis pakume sulle tasuta maistva lõunasöögi.