04.05 ja 18.05 kell 19.00-21.00

Saame kokku mõnusas ja armsas Tammiku stuudios. Räägime ärevushäiretest. Juturingi on oodatud kõik, keda teema huvitab või kõnetab. Loome üheskoos mõnusa ja turvalise olemise. Kõik mis räägime jääb sinna seinte vahele. Kui Sa ei taha rääkida, oled oodatud kuulama. Räägin ka oma kogemusest ehk saad vastused mõnele oma küsimusele. Ärevushäire ei ole häbiasi, ärevushäirega saad toime tulla. Mis saame ise teha, et ärevushäired leeveneksid? Mis arvavad lähedased meie ärevushäiretest? Mis saavad teha lähedased/sõbrad, et toetada ärevushäirega inimest? Räägime ka juturingi käigus tekkinud küsimustest.

Juturingi viib läbi kogemusnõustaja Kristina Nurmetalu ja räägib ka oma kogemusest. Olen lõpetanud kogemusnõustaja baaskoolituse ning teemad millega tegelen on ärevushäired, paanikahood, depressioon, läbipõlemine, vaime kui füüsiline vägivald suhetes. Olen ka läbinud Vaimse tervise esmaabi ABC koolituse. Lisaks olen lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tegevusjuhendaja erialal. Igapäevaselt töötan noortega ning psüühiliste erivajadustega inimestega. Depressioon, ärevushäired, vaimupuue, autism, liitpuue, skisofreenia, downi sündroom on märksõnad minu töös.

Tänupanus 15.- ja kui praegusel hetkel see panus ei ole võimalik, siis tule ikkagi kohale. Info ja registreerimine rita.ukkivi@gmail.com; tel 5058118.