11.10 kell 17.30-21.00

Koolitus sobib kõigile, kes soovivad teada saada, kuidas pakkuda endale, oma kaaslasele või kliendile tõhusat ja lõõgastavat jalamassaaži.
Enamus koolitusel õpitavaid massaazivõitteid saab kasutada ka endale jalamassaazi tehes, kuid alati on andja või vastuvõtja rollis olla meeldivam, sest siis saame 100% keskenduda lõõgastumisele või andmisele.
Oled soojalt oodatud koolitusele tulema iseendaga, kuid julgustan Sind koolitusele tulles kaasa võtma sõbra, pereliikme või elukaaslase, et õppida massaaži tegemist ja nautima ka massaazi vastuvõtmist.
Jalamassaaž aitab kiirendada lümfiringet, vähendada turseid, aktiviseerida jalalabal asetsevaid reflekstoorseid tsoone ning lõõgastada pinges või väsinud jala lihaseid.

Massaaži tegemist õpime üksteise või oma jalgade peal, seega palun veendu, et koolitusele tulles on Sinu jalad puhtad ning korras.
Koolitusele tulles võta kaasa üks keskmise suurusega (70x140cm) käterätik ning riietu sportlikult ja mugavalt.
Koolitus toimub massaažimattidel.

Koolituse osaluspanus on 40 eurot.
Kaaslasega tulles on koolituse osaluspanu kahepeale 65 eurot.
Koolituse osaleja saab kaasa massaažikonspekti. Soovi korral väljastame koolituse kohta arve ja/või tunnistuse.

Koolitusele registreerumine: stuudioaegendale@gmail.com või Tammiku Stuudio perenaise Rita

Jalamassaaži õpetab Mai-Liis Pille, Massaažiõpetaja ja Massaažiterapeut
Mai-Liis on kutsetunnistusega massöör (M.I.Massaažikool, 2005), magistrikraadiga Kutseõpetaja (Tallinna Ülikool, 2012) ja õpetanud massööre, spaateenindajaid ning kehakultuuri tudengeid üle 15 aasta