27.10 kell 19.00-21.00

Vaikne hingedeaeg kutsub meid aina enam endasse vaatama ning tajuma, et meis kõigis on hing. Hing – hingamine.
Millal sa viimati mõtlesid sellele, et hingad?
Paljudes keeltes tähendab sõna “hingeõhk” hinge, vaimu või jumalat. “Meie hingeõhk on elu ürgjõud, side Emakese Maa ja Universumi vahel. Hingamine on palve, mis muutub nähtavaks öösiti ja külmadel päevadel, tõustes taevasse nagu suits.” Nii ütleb Lakota indiaanirahva teadjamees.
Kutsun Sind sügavalt lõõgastavale helimeditatsioonile, kus gongide ja kristallhelikausside pehmete, keha ja vaimu paitavate helide toel ning teadliku hingamise kaudu saame vaadata endasse ja kogeda elusust kogu oma olemuses.
Helimeditatsioonil on leitud olevat eriliselt stressi maandav toime. Peale helide massaaži võid tunda end puhanuna, rahulikuna ja tasakaalukana. Paraneb keskendumisvõime ning avanevad loovad võimed.
Gongihelid aitavad Sul lõõgastuda veel sügavamalt.
Gong on iidne instrument, püha pill, mida on iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega. Gongiteraapia on võimas alateadvuse puhastamise tööriist. Gongiheli loob sügava lõdvestusstaadiumi ning stimuleerib kogu keha näärmesüsteemi. Erinevate tunnete vallandudes keha puhastub negatiivsetest energiatest ja kuhjunud pingetest ning vabaneb hirmudest, aidates nii meil vabaneda stressist, luues harmooniat ja usku enesesse.

Toimumise koht: Tammiku stuudio, Tammiku 7, Rakvere

Toimumise aeg: 27.oktoober 2023 kell 19.00-21.00, uksed avatakse kell 18.45

Osalustasu: 20 eur. Koha broneerimiseks registreeru sõnumi teel või meili teel tiinakarjatse@hotmail.com

Matid, pleedid ja padjad on kohapeal olemas. Kaasa võta avatud meel ja soe süda ♥
Oled südamest oodatud