27.09 kell 19.00-21.00

Sel vägeval pööriajal toimub gongiõhtu Rakveres, Tammikus stuudios 27.septembril kell algusega kell 19.00
Pööriaeg on alati pisut müstiline, kandes endas maagilist salapära. See on nihe, mis ei vii meid ainult järgmisse aastaaega, vaid muudab nii mõndagi ka inimeste teadvuses, emotsioonides ja käitumises. See on aeg, mil tegeleda oma sisemaailmaga, teadlikult jälgida oma tundeid ja mõtteid ning hoolitseda oma keha ja meele eest.
Nii lähemegi rännakule, kus vaatame tänulikkusega möödunule, laseme minna kõigel, mis meid enam ei teeni, et uus energia saaks meie ellu tulla ja uued väärtused harmoonilisemaks eluks sündida.
Sel erilisel õhtul kõlavad gongirännakul 5 planetaarse gongi tervendavad helid – Päike, Kuu, Veenus, Sedna ja Chiron. Lisaks kõlavad ka mitmed teised harmoonilise kõlaga pillid nagu kristallhelikausid, tiibeti helikausid, šamaanitrumm, ookeanitrumm, vihmapill, tuulekellad, kõristid jm

Gong on iidne instrument, püha pill, mida on iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega. Gongiteraapia on võimas alateadvuse puhastamise tööriist. Gongiheli loob sügava lõdvestusstaadiumi ning stimuleerib kogu keha näärmesüsteemi. Erinevate tunnete vallandudes keha puhastub negatiivsetest energiatest ja kuhjunud pingetest ning vabaneb hirmudest, aidates nii meil vabaneda stressist, luues harmooniat ja usku enesesse.

Toimumise koht: Tammiku Stuudio, Tammiku 7, Rakvere
Toimumise aeg: 27.september kell 19.00-21.00, uksed avatakse kell 18.45

Osalustasu: 20 eur

Registreerumine: registreerumine on vajalik, sest kohtade arv on piiratud, registreeruda saad sõnumi või meili teel tiinakarjatse@hotmail.com
Matid, pleedid ja padjad on kohapeal olemas. Kaasa võta avatud meel ja soe süda 💛
Oled südamest oodatud 💛

Tiina