Kontakt: rita.ukkivi@gmail.com või tel: 5058118. FB, Stuudio asub: Tammiku 7, Rakvere

Tunnid sobivad nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Kundalini jooga (Rita):

Esmaspäeval kell 19.40-21.10
Neljapäeval kell 17.45-19.15
Reedel kell 7.00-8.15

Oktoobrikuus teeme harjutuste seeriad keha puhastamiseks- lümfisüsteemile, soolestikule ning tervendavaid meditatsioone.

UUS- alates 12.10 teisipäeviti kell 18.30-19.30: Hingamispraktika koos juhendatud lõdvestusega. Tunnis teeme venitusi pingete vabastamiseks kehas, harjutame sügavat hingamist ja lõpus on juhendatud sügav lõdvestus.

Tantsujooga (Rita) Oktoobris 12.10 kell 19.50-21.20.

Yin jooga (Tiiu) esmaspäeviti kell 17.45-19.15.
Tänupanus 8.- ja proovitund 5.-

Selja jooga kolmapäeviti kell 19.00-20.30. Juhendab Elona ja tema kohta saad lugeda NOVA Tervisestuudio. Tunnid on eelregistreerimisega, võta Elonaga ühendust.

Kundalini jooga ja tantsujooga osaluspanus:

  • 5x kaart = 40.-, kehtib kuni hooaja lõpuni (mai 2022)
  • 1x = 9.-
  • 1x proovitund = 5.-
  • Annan ka eratunde nii eesti, vene kui inglise keeles. Tasu kokkuleppel.
  • Kui soovid teha iseseisvalt oma praktikat stuudios, võta ühendust

Kui su ettevõte maksab spordikompensatsiooni Stebby.ee (varem SportID) kaudu, siis seal leiate samad variandid "Kundalini jooga ja tantsujooga Rakveres". Samuti saan väljastada eraldi arve.

Kui sa pole varem joogaga kokku puutunud, siis anna märku. Leppime kokku sissejuhatava tunni või saad registreerida algajate kursusele.

Mida joogatundi kaasa võtta?

Pane selga soovitavalt heledad naturaalsest materjalist riided, kuna valge värv laiendab sinu magnetvälja (aurat) ja loob helgema meeleolu. Tunnis oleme paljajalu või sokkides. Praktika on tõhusam just paljajalu olles, sest paljajalu on tunnetus parem.

Stuudios on olemas matid, pleedid ja tatrapadjad. Soovi korral võta kaasa oma matt või lambanahk ja pleed. Lambanahk aitab hästi isoleerida maa magnetvälja mõju meditatsiooni ajal ja on pehme alus joogaharjutuste tegemiseks just pahkluudele, põlvedele ja küünarliigestele. Tatrapatju saad kasutada istumise toetamiseks, et selga oleks lihtsam sirgena hoida meditatsioonide ja istumisasendis harjutuste ajal.

Palun võta kaasa oma korgiga veepudel, et vesi ei läheks harjutuste tegemise ajal ümber. Kohapeal on olemas klaasid.